O nás

Aupark Tower - podnikanie na správnej adrese


 Už v 18. storočí bol založený medzi meandrami Dunaja prvý verejný park strednej Európy. Dostal meno AUPARK. Bol tradičným miestom kultúrno-spoločenských podujatí, oddychovým priestorom s možnosťou umeleckých zážitkov a centrom podnikania. To mu zostalo dodnes.

Vlastníkom budovy je realitný fond spoločnosti WOOD & Company založený stredoeurópskou nezávislou investičnou bankou v roku 1991. Fond je strategickým investorom a je zameraný na dlhodobé držanie a profesionálnu správu realitných aktív v Českej republike a na Slovensku v celkovej trhovej hodnote približne 360 mil EUR. 

 

Guy Speir

Riaditeľ lízingu, Sharow Capital

Statégia spoločnosti Sharow Capital  je založená na  dobrých vzťahoch so súčasnými i potenciálnymi nájomníkmi. Od januára 2013 za napĺňanie tejto vízie zodpovedá  kvalifikovaný člen Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS), Guy Speir.

Zodpovedá za nastavovanie stratégie v projektoch v regióne strednej a východnej Európy, kde pôsobí viac ako 16 rokov. V krajinách strednej a východnej Európy dohliada na tímy profesionálov v Poľsku, Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, Litve, Bulharsku a Rumunsku.

Martina Lazarová

Lízing a Marketing Manažér, Sharow Capital

Byť lídrom a zároveň ponúknuť čosi výnimočné.  V rámci tímu zodpovedá za akvizície nových nájomníkov, vzťahy so subdodávateľmi a partnermi spoločnosti na Slovensku.

Silvia Bassadin 

Správca budovy, CBRE

Neustále zvyšovanie spokojnosti nájomníkov Aupark Tower ako prémiovej administratívnej budovy je v eminentnom záujme spoločnosti. Aj preto angažoval na správu tohto objektu lídra Strednej a Východnej Európy, spoločnosť CBRE. Jeho tím vedie Silvia Bassadin s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti správy nehnuteľností, realít a stavebníctva. Osem rokov pôsobila ako riaditeľka obchodného centra Cassovia v Košiciach a zároveň sedem rokov bola  prezidentkou Alliance Francaise a Francúzskeho inštitútu v metropole Východného Slovenska.